ورود كاربران

آخرين مطالب

IMG_20161127_125940

به گزارش روابط عمومی:همایش یکروزه دیابت به مناسبت روز جهانی دیابت در هفته آخرآبان ماه سال جاری برگزار شد.

در این همایش که با حضورمربیان آموزش بهداشت مدارس و مدیران آموزشگاههای دولتی و غیر دولتی شهرستان شاهرود برگزار شد، دکتر محمد محمدی سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه  ضمن خوشامد گویی به حاضرین ،هدف از برگزاری این همایش را شناخت بیماری دیابت ،عوارض و عوامل خطر ایجاد کننده بیماری عنوان کرد.

محمد مومنی کارشناس مسئول برنامه دیابت این معاونت در خصوص آموزش ،راهکارهای کنترل بیماری و جلوگیری از ایجاد عوارض و بازتوانی مواردی را به شرکت کنندگان در این همایش ارائه نمودند.

در ادامه خانم مهسا نخعی کارشناس تغذیه، درباره تغذیه پیشگیرانه و درمانی دیابت ،آموزشهای لازم را به حاضرین ارائه کردند.

شایان ذکر است این همایش به همت گروه پیشگیری و کنترل بیماریها،واحد بهداشت مدارس معاونت بهداشتی و معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش شاهرود برگزار گردید.

IMG_20161127_125914

DSC_0005

به گزارش روابط عمومی:

کارگاه دو روزه تحلیل شاخصها با حضور مراقبین سلامت و رده میانی مراکز جامع سلامت در شهر و روستا در روزهای ۲۲ و ۲۳آبان ماه سال جاری و در محل سالن اجتماعات معاونت برگزار شد.

ادامه مطلب

DSC_0017

سومین نشست کمیته بهداشت کشاورزی با حضور معاون اجرایی معاونت بهداشتی و ادارات جهاد کشاورزی ،دامپزشکی ،محیط زیست،اداره تعاون روستایی ،خانه کشاورز،اداره آبفای شهری و… ،شهرستانهای شاهرود ،میامی وبسطام در روز ۲۳ آبان ماه سال جاری و در محل سالن اجتماعات معاونت بهداشتی دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب

IMG_20161110_111124

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی:

جلسه ی آموزشی واحد سلامت نوجوانان،جوانان ومدارس،با مدیران و مربیان آموزش و پرورش در روز ۲۰آبان ماه سال جاری و در محل سالن اجتماعات معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد.

ادامه مطلب

IMG_5864

به گزارش روابط عمومی معاوت بهداشتی دانشگاه :اجرای نمایش “دو مرد در یک اتاق ” به کارگردانی مسعود رایگان وبا بازی خسرو شهراز و اردلان شجاع کاوه در روز ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۵در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده ی پزشکی دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب

moharram-behdashti

با عنايت به اينكه در ماه محرم همزمان با برگزاري جلسات و مراسم مذهبي و عزاداري در مساجد و تكايا ، توزيع نذورات و غذا توسط هموطنان عزيز بويژه هيئت هاي عزداري صورت مي گيرد و از طرفي بروز بيماريهاي مرتبط با غذا و مسموميت هاي غذايي در مكان هايي كه بصورت دسته جمعي غذا تهيه و توزيع مي گردد بيشتر مي باشد ، لذا به جهت اهميت موضوع و به منظور حفظ سلامت عموم جامعه انتظار مي رودمديران محترم هيئت هاي عزاداري  و مسئولين طبخ و تهيه غذا با نتيجه به نكات ساده ولي پراهميت بهداشتي كه برخي از آنها بشرح ذيل بيان مي گردد در تامين سلامت عمومي كوشا و ساعي باشند .

ادامه مطلب

جلسه برگزاری سرگروههای حلقه های صالحین بسیج جامعه پزشکی در روز ۹ آبان ۱۳۹۵ در محل سالن اجتماعات معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تشکیل شد.

ادامه مطلب

جلسه کمیته بهداشت کارگروه سلامت در حوادث غیر مترقبه، هفته اول آبان ماه سال جاری  و در محل سالن اجتماعات معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد.

ادامه مطلب