ورود كاربران

آخرين مطالب

DSC_0123

به گزارش روابط عمومی :

کمیته فوری بهداشت کارگروه سلامت در حوادث غیر مترقبه ،در ستاد فرماندهی حادثه معاونت بهداشتی در روز ۸دیماه و درمحل سالن اجتماعات این معاونت در پی وقوع زلزله در روستای نردین، برگزار گردید.

ادامه مطلب

IMG_20161226_120554

به همت بازرسين بهداشت محيط معاونت بهداشتي دانشگاه در روز ۵ ديماه ۱۳۹۵ و در محل دفن پسماند شهري تعداد ۳۳۷ عدد قليان معدوم شد.

ادامه مطلب

103

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی:

در اولین جشنواره فرهنگ سازی و ترویج زایمان طبیعی که در روز دوم و سوم دیماه و در محل بیمارستان بهار شاهرود برگزار گردید، معاونت بهداشتی دانشگاه با داشتن ۲ غرفه فعال با عنوان  مشاوره رایگان تغذیهانحصاری شیر مادر و خدمات سلامت خانواده به ارائه خدمات درکلیه گروههای سنی پرداخت.

ادامه مطلب

IMG_0916

کارگاه آموزشی ایدز و نحوه برخورد سندرمیک با بیماریهای آمیزشی درروز۱  دیماه و در محل سالن اجتماعات معاونت بهداشتی دانشگاه،  با شرکت کلیه پزشکان و ماماهای مراکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی برگزار شد.

ادامه مطلب

hhe2857-earthquake

روز ملی ایمنی دربرابر زلزله و كاهش اثرات بلاياي طبيعي ديماه۵

DSC_0062

همایش ازدواج دانشجویی سالم وآسان در جوانان ،از سوی واحد نوجوانان، جوانان و مدارس معاونت بهداشتی دانشگاه روز ۲۹ آذرماه و درمحل سالن سلامت برگزار شد.

ادامه مطلب

IMG_0825

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی:

کارگاه پیشگیری از خودکشی و اختلالات روانپزشکی در هفته آخر آذرماه سال جاری با حضور ۶۰ نفر از پزشکان شاغل در مراکز جامع سلامت شهری و روستایی، در محل سالن  اجتماعات معاونت بهداشتی برگزار شد.

دکتر محمد محمدی سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه ضمن خوشامد گویی به همکاران، هدف از این کارگاه را توانمند سازی پزشکان در خصوص پیشگیری، تشخیص و درمان اختلالات روانپزشکی در سطح مراکز جامع سلامت شهری و روستایی بیان کرد.

ادامه مطلب

photo_2016-12-07_15-12-34

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی:

کارگاه حفاظت تنفسی در روز ۱۷ آذرماه باحضور ۳۰ نفر از مهندسین بهداشت حرفه ای ، محیط و ایمنی ،در محل سالن اجتماعات شماره ۲ معاونت بهداشتی برگزار شد.

ادامه مطلب

Untitled

“توسعه مشارکت داوطلبان سلامت در پیشگیری از بیماریهای غیر واگیر”

ادامه مطلب

DSC_0049

اولین مانور دور میزی در قالب کمیته بهداشت کارگروه سلامت در حوادث غیر مترقبه در روز ۱۵ آذرماه سال جاری و در محل سالن اجتماعات معاونت بهداشتی برگزار شد.

ادامه مطلب

DSC_0037

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی:

معاونت بهداشتی دانشگاه به مناسبت روز جهانی ایدز، اقدام به راه اندازی اتوبوس روبان قرمز کرد. این اتوبوس به مدت یک هفته از مراجعه کنندگان به صورت داوطلبانه آزمایش سریع ایدز انجام می دهد.

ادامه مطلب

baner 021 dd

روز جهاني ايدز