ورود كاربران

تاریخ ویرایش: یکشنبه, ۵ شهریور , ۱۳۹۶

اخبار › به مناسبت هفته دولت صورت گرفت:

34

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت:به نقل ازروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

 به مناسبت هفته دولت آیین کلنگ زنی و ا آغاز عملیات اجرایی احداث مرکز آموزش بهورزی و بازآموزی برنامه های سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود باحضور رییس دانشگاه، معاون استاندار وفرماندار شهرستان شاهرود، معاون بهداشتی و جمعی از مسئولین شهرستان در روز شنبه چهارم شهریور ماه سال جاری به زمین زده شد.

 

در این آیین دکتر سید عباس موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود  اظهار داشت: مرکز آموزشی بهورزی و بازآموزی برنامه های سلامت با زیربنای ۱۳۳۱متر مربع با اعتبار پیش بینی شده بیست و یک هزارمیلیون ریال و ازمحل اعتبارت ملی ،استانی و دانشگاهی احداث خواهد شد.

دکتر موسوی گفت : با اجرای طرح تحول سلامت دربهداشت و توجه به کیفیت آموزش مراقبین سلامت، تقویت مراکز آموزش بهورزی در راستای افزایش کیفیت آموزش‌ها از مهمترین اولویت‌های حوزه بهداشت به شمار می رود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ادامه داد: نگاه ویژه وزارت بهداشت به مراکز آموزش بهورزی علاوه بر نقش ارزنده این مراکز در تربیت بهورزان که منجر به بهبود شاخص های سلامت گردیده  بر اهمیت مراکز آموزش بهورزی در آموزش و نظارت بر عملی شدن آموزش‌ها در مراکز خدمات جامع سلامت  و توانمند سازی مراقبین سلامت برمی گردد.

12

نظرات

Your email address will not be published. Required fields are marked *